Poslední představení ženy nevyhrály

V 15:30 nastoupily k poslednímu zápasu sezóny MSDŽ-A s Českým Těšínem. Čtvrtý tým tabulky byl k poražení, ale nám se to bohužel nepodařilo. Holky chtěly, ale jakoby měly závaží na nohách… Už v 7′ kopal soupeř roh a bylo to 0:1. V 11′ po krásné střele ze střední vzdálenosti to bylo už 0:2. Naše první akce přišla až ve 27′, kdy Nela Majkútova vysunula Lucku Michenkovou a ta poslala balón těsně kolem pravé tyče.
Druhý poločas jsme začali lépe a můžeme litovat promarněných příležitostí z 60′ a 63′, protože soupeř využil tu jedinou v druhé půli na zvýšení náskoku na 0:3. V 78′ po faulu na Radku Volfovou kopala pokutový kop Dája Maláčová, která s přehledem proměnila. Další gól se holkám vstřelit nepodařilo a s konečným výsledkem 1:3 jsme spokojeni určitě nebyli. Konečné 7. místo v tabulce je pro nás zklamáním.
Trenéři: Široký, Siekiera

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek