Starší žáci porazili Český Těšín

V neděli 23.4. odehráli starší žáci mistrovské utkání v Českém Těšíně. Do utkání lépe vstoupili naši borci a první poločas vyhráli 3:1. Ve druhé půli jsme přidali ještě 2 branky a po snížení a neproměněné penaltě na straně domácích skončilo utkání 5:2 v náš prospěch.
Branky: 4 Pecha, Vismek
Trenéři: Hanusek, Věčorek

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek