Mladší žáci potřebují zamakat na koncovce

Mladší žáci v neděli odehráli další venkovní utkání na hřišti Českého Těšína. Se soupeřem z Těšína jsme hráli vyrovnané utkání. v koncovce nám to nejde. A když už nedáme gól ani při samostatném nájezdu na brankáře, tak nemůžeme vyhrát. V Č. Tešine jsme prohráli 3:1.
Gol: Sivak Kristián.
Sestava: Juchelka Dominik, Koch Vašek, Strbačka Danek, Vrobel Dominik, Chodura Šimon, Strýček Danek, Potyš Filip, Sivak Kristián, Matušik Aleš, Drha Honza, Kováč Matyáš, Sendžo Patrik

Trenéři: Stankuš, Pytlík

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek