Juniorky makaly jen poločas

Neděle je již tradičně spjata s dívčím fotbalem a jinak tomu nebylo ani dnes. Juniorky odjely k dalšímu ligovému utkání do Hlučína, kde to nedopadlo podle představ trenéra Širokého. První poločas holky plnily pokyny, které byly hlavní příčinou výborného výkonu našich hráček, které poločas ukopaly do remízového stavu 1:1 (i když po velmi diskutabilním gólu domácích). Dle vyjádření trenéra holky i konečně začaly tvořit hru, spolupracovaly, využívaly celé šíře hřiště.
Do druhého poločasu však asi nastoupil úplně jiný tým ze strany Orlové. Holky vypustili tempo, přestaly komunikovat, ztrácely míče, fyzicky upadly. Jednoduše nehrály, a to se poznamenalo na výsledku. Druhou půli obdržely 6 branek a zápas tak přinesl úplně jinou příchuť než holky čekaly. I přesto je však z takovýchto utkání nutno se poučit a připravit se ještě na mnohá utkání, která holky čeká v lize. Trenér sice projevil lítost nad utkáním, ale se vztyčenou hlavou holky povzbudí do dalších bojů.
FC Hlučín – MSK Orlová 6:1 (1:1)
Trenér: Široký

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Celý článek