Juniorky makaly jen poločas

Neděle je již tradičně spjata s dívčím fotbalem a jinak tomu nebylo ani dnes. Juniorky odjely k dalšímu ligovému utkání do Hlučína, kde to nedopadlo podle představ trenéra Širokého. První poločas holky plnily pokyny, které byly hlavní příčinou výborného výkonu našich hráček, které poločas ukopaly do remízového stavu 1:1 (i když po velmi diskutabilním gólu domácích). Dle vyjádření trenéra holky i konečně začaly tvořit hru, spolupracovaly, využívaly celé šíře hřiště.
Do druhého poločasu však asi nastoupil úplně jiný tým ze strany Orlové. Holky vypustili tempo, přestaly komunikovat, ztrácely míče, fyzicky upadly. Jednoduše nehrály, a to se poznamenalo na výsledku. Druhou půli obdržely 6 branek a zápas tak přinesl úplně jinou příchuť než holky čekaly. I přesto je však z takovýchto utkání nutno se poučit a připravit se ještě na mnohá utkání, která holky čeká v lize. Trenér sice projevil lítost nad utkáním, ale se vztyčenou hlavou holky povzbudí do dalších bojů.
FC Hlučín – MSK Orlová 6:1 (1:1)
Trenér: Široký

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek