ORLOVÁ hledá nadšené FOTBALISTKY

Fotbal už dávno není jen chlapecký sport, přijď si vyzkoušet svůj kopací talent mezi naše holčičí družstva. Učíme se formou hry a zábavných cvičení. Máme skvělé trenéry a kvalitní podmínky pro rozvoj pohybových vlastností dětí.

VYZKOUŠEJ ZDARMA

KOPEJ ZA MSK ORLOVÁ

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek