Déšť dívky nezastavil

Dnes 13.4. odehrály dívky-starší přípravka přípravný zápas proti týmu Hlučínu. I přes velmi deštivé počasí holky nastoupily s plnou vervou na dvou připravených hřištích při umělé trávě ve sportovním areálu Orlová.
Dívky byly rozděleny na dvě skupiny. Mladší si svůj zápas deštivě užily bez ohledu na počet vstřelených branek. Starší dívky dokázaly tým Hlučína porazit 8:6 po velmi vyrovnaném souboji. U holek jsme mohli vidět nabyté zkušenosti ze zimní přípravy ve formě mnoha přihrávek, střel a velkou bojovnost.
Chtěli bychom všechny holky pochválit za bojovnost, kterou snad předvedou i v příštím týdnu, kdy nám začíná jarní část sezóny.
Trenéři: Palová, Siekiera

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek