Žáci na vítězné vlně

Žáci na vítězné vlně
Mladší žáci v sobotu 8 4. jeli k mistrovskému utkání do Staříče. Kluci opět předvedli pěkný kombinační fotbal. Budeme muset akorát více zapracovat na koncovce, v které se trápíme. Dvě branky se nám nakonec podařilo vstřelit a stačilo to na výhru 2:1. Obě branky vstřelil Kristián Sivák. Sestava: Juchelka Dominik, Koch Václav, Strbačka Daniel, Matušik Aleš, Vrobel Dominik, Strýček Daniel, Chodura Šimon, Potyš Filip, Sendžo Patrik, Kováč Matyáš, Sivák Kristián
Trenéři: Stankuš, Pytlík

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek