DÍVKY na svém prvním domácím turnaji

V neděli 22.01.2023 se ve sportovní hale GOA uskutečnil turnaj starších přípravek (dívky) WU11 a mladší. MSK byl zastoupen hned dvěma družstvy našich nejmenších holek, které byly rozdělené na modré a červené. Za MSK kopali taky benjamínci, kteří se chtěli poměřit se staršími děvčaty. Účastníky doplnili ještě soupeřky z Frýdku-Místku, Třince a Brušperku.
Základní skupinu nejlépe zvládly hráčky Brušperku, které žádný zápas neprohrály a navíc neinkasovaly ani gól. Naše týmy na soupeře z jiných klubů nestačily, všichni tři naši zástupci s nimi své zápasy prohrály a tak vlastně o umístění hrály mezi sebou. Nejlepší z našich byl tým modrých holek, které v základní skupině porazily červené i benjamínky a benjamínci dokázali porazit červené v zápase o konečné 5. místo. Finále mezi Brušperkem a Frýdkem musely rozhodnout až penalty, a to až 7. série, která určila konečným vítězem Brušperk.
Turnaj se povedl, nasazení všech hráček (hráčů) bylo úžasné, všichni chtěli vyhrát a bojovalo se o každý metr. Účel byl splněn a děti si užily fotbalu ve vynikající kulise, kterou dokázali rodiče pro hráče vytvořit.
Nejlepší hráči turnaje:
nejlepší hráčkou byla po zásluze vyhlášena hráčka SK Brušperk Anička Ožanová,
nejlepším brankář byl z MSK benjamínci Martin Zavacký
a nejlepší střelkyní s 16 góly Anna Ožanová.
Konečné pořadí:
1) SK Brušperk
2) FK Frýdek-Místek
3) FK Třinec
4) MSK Orlová modrá
5) MSK Orlová benjamínci
6) MSK Orlová červená

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Celý článek