DÍVKY na svém prvním domácím turnaji

V neděli 22.01.2023 se ve sportovní hale GOA uskutečnil turnaj starších přípravek (dívky) WU11 a mladší. MSK byl zastoupen hned dvěma družstvy našich nejmenších holek, které byly rozdělené na modré a červené. Za MSK kopali taky benjamínci, kteří se chtěli poměřit se staršími děvčaty. Účastníky doplnili ještě soupeřky z Frýdku-Místku, Třince a Brušperku.
Základní skupinu nejlépe zvládly hráčky Brušperku, které žádný zápas neprohrály a navíc neinkasovaly ani gól. Naše týmy na soupeře z jiných klubů nestačily, všichni tři naši zástupci s nimi své zápasy prohrály a tak vlastně o umístění hrály mezi sebou. Nejlepší z našich byl tým modrých holek, které v základní skupině porazily červené i benjamínky a benjamínci dokázali porazit červené v zápase o konečné 5. místo. Finále mezi Brušperkem a Frýdkem musely rozhodnout až penalty, a to až 7. série, která určila konečným vítězem Brušperk.
Turnaj se povedl, nasazení všech hráček (hráčů) bylo úžasné, všichni chtěli vyhrát a bojovalo se o každý metr. Účel byl splněn a děti si užily fotbalu ve vynikající kulise, kterou dokázali rodiče pro hráče vytvořit.
Nejlepší hráči turnaje:
nejlepší hráčkou byla po zásluze vyhlášena hráčka SK Brušperk Anička Ožanová,
nejlepším brankář byl z MSK benjamínci Martin Zavacký
a nejlepší střelkyní s 16 góly Anna Ožanová.
Konečné pořadí:
1) SK Brušperk
2) FK Frýdek-Místek
3) FK Třinec
4) MSK Orlová modrá
5) MSK Orlová benjamínci
6) MSK Orlová červená

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek