Ženy trápí velká marodka

ŽENY = kritická marodka
9. kolo MSDŽ-A
FK Loděnice x MSK Orlová
Na poslední zápas MSDŽ-A do Loděnice jsme přijeli pouze s 11 hráčkami, a dokonce od 25´minuty jsme hráli v 10, důvodem bylo zranění Jakschové.
Hráli jsme dva rozdílné poločasy:
1. poločas – to bylo týmové trápení, fotbal hrálo pouze 5 hráček, a to bylo opravdu málo. Moc nám nehrál střed hřiště, krajní obránci a záložníci jako by na hřišti nebyli. Soupeř naší neaktivitu trestal poprvé v 15´. Od 25´jsme hráli oslabeni v 10 a soupeř toho využil na konci poločasu ve 45´po proměněném pokutovém kopu.
Druhý poločas začal pro nás skvěle, v 47´ Michenková hlavou snížila na 2:1. Domácí měli spoustu šancí, v tu chvíli se hrálo nahoru a dolů. Na to, že jsme hráli oslabeni a bez střídání, holky po fyzické stránce soupeři stále stačily. Velkou šanci jsme měli 55´kdy měla pěknou možnost Bočková. V 69´ bylo po zápase, když z penalty Loděnice zvýšily náskok na 3:1. Na konečný výsledek 4:1 zvýšil soupeř v 77´. Za druhý poločas musím pochválit všechny holky za nasazení, bojovnost a houževnatost, kterou předvedli.
Miloš Široký
Trenéři: Široký, Věčorek
Siekiera

Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na

Celý článek