MSK Ženy vs. ŠSK Bílovec 3:0

Ve svém druhém domácím utkání dělaly naše nejstarší hráčky radost domácímu publiku. Jasně ovládaly celý zápas a za to jim patří vítězství po skvělém výkonu. První poločas se odehrával v drtivé většině v útočné půli domácích. Mnoho neproměněných šancí byly trnem v oku trenér Miloše Širokého. Druhá půle však znamenala ryzí fotbalové štěstí v podání našich holek. V 47´otevírala skóre utkání Lucka Michenková. Hned v 59´po vynikající přihrávce Karin Bočkové skórovala opět Michenková. Do třetího gólového úspěchu se zapojily v ukázkové rozjeté akci Kamila Koláčková, centrem Nely Majkútová, rozhozením brankářky Michenková a závěrečnou tečkou Bočková. Zasloužené tři body jsou kvalitní náplastí po minulém utkání s Frýdkem a holkám jistě dodá mnoho sebevědomí do dalších utkání.
Trenéři: Široký, Věčorek