Mladší žáci v sobotu přivítali doma soupeře z Oder

Kluci si s chutí zastřelili a soupeře jsme jasně přehráli poměrem 14:0. Góly: Koch Vašek 2, Baiger Kuba 3, Chodura Šimon 3, Matušík Aleš 2, Strýček Danek 1, Vrobel Dominik 1, Szabo Tomáš 1, Juchelka Dominik 1. Sestava: Juchelka Dominik, Koch Vašek, Strýček Danek, Baiger Jakub, Matušík Aleš, Szabo Tomáš, Čmiel Filip, Chodura Šimon a Vrobel Dominik

Trenéři: Stankuš, Pytlík

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek