Holky se výrazně výkonnostně posunuly

Dnes si naše holky (starší přípravka-dívky) zajely zahrát další utkání do Karviné.
V prvním zápase se střetly s domácím týmem, se kterým zaslouženě vyhrály 7:3. Ve druhém zápase nás čekal tým z Opavy, který nám sice nadělil porážku 2:8, ale zároveň daroval naším holkám cenné zkušenosti z utkání. .
U hráček šel vidět velký herní posun od minulých zápasu. Vidět je především radost ze hry a chuť hrát, odměnou jim dneska byly i nastřílené branky.
Děkujeme rodičům za podporu.
Trenéři: Palová, Macháček

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek