Ženy body nepřivezly

V 5. kole odjely naše ženy do Frýdku Místku, kde chtěly potvrdit zisk tří bodů z domácího zápasu.
Celé utkání byly lepší, hlavně v prvním poločase jasně dominovaly a hrálo se pouze na půlce Frýdku. Tlak byl místy opravdu drtivý, ale bohužel jsme nedokázali žádnou šanci využít a proměnit v branku. A tak trestal soupeř. Po nenápadné šanci, zaváhání obrany a neodpískanému faulu (který skončil zraněním hráčky) jsme z jediné šance soupeře inkasovali.
První polovinu druhého poločasu jsme opět strávili na půlce soupeře, ale opět bez gólového efektu. Pak už i hrozil soupeř z brejků do naší otevřenější obrany. I když se holky snažily výsledek zvrátit, makaly, nepodařilo se.
Domácí celek měl více štěstí a rozhodčí na své straně, ale na to se vymlouvat nebudeme a příští zápas v neděli 07.10. doma s Bílovcem zůstanou body doma.
T. Siekiera