Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně podmočené, ale hratelné. Holky měly bohužel jen jednu hráčku na střídání (stále nás trápí zranění některých hráček a pracovní povinnosti).
Zápas se ale pro nás nevyvíjel vůbec špatně. Ve 4´ jsme měli první náznak gólové šance – Karin sklepla pro Lucku, ta poslala přihrávku do uličky za obranu Alči. Tu ale balón, v rozhodujícím okamžiku neposlechl. V 5´ poprvé vystřelil na naši bránu i soupeř, ale míč si pohlídala Simča. V 7´ to už ale vyšlo a nenápadnou přihrávku přes brankoviště svým důrazem dorazila Nela do brány – 0:1. Bohužel ve 12´ po naší chybě trestal soupeř a srovnal na 1:1. Ve 38´ velká šance soupeře (opět po naší chybě), ale Simča reflexivním zákrokem zachránila před jistým gólem. Ve 44´ jsme se mohli radovat my, Terka rozehrála, Lucka hlavou prodloužila na Alču a té chyběli milimetry u pravé tyče soupeřovi brány. Poločas skončil smírně.
Druhý poločas jsme začali šancí my. V 53´ Ježíšek z dvaceti metrů trefila pouze tyč soupeřovy brány. V 58´ jsme vlastní chybou darovali šanci soupeři a nechali jsme Simču v bráně napospas soupeři a ten nekompromisně trestal 2:1. Ve zbytku zápasu jsme byli určitě fotbalovější, na holkách bylo vidět že chtějí zápas zvrátit, ale nepodařilo se žádnou z šancí využít. Naopak občas zahrozil z protiútoku do otevřené obrany soupeř.
Zápas skončil výhrou domácího týmu 2:1, pro nás to je určitě ztráta minimálně 2 bodů. Příští zápas odehrajeme doma v neděli 25.09. s Brušperkem. Do sestavy se nám už vrátí některé hráčky a budeme chtít napravit výsledkovou ztrátu z venkovních zápasů.
NAŠE SESTAVA: Pipreková Simona, Válková Gabriela, Jakschová Denisa, Tylečková Alena, Borsiczká Nicol, Majkútová Nela, Michenková Lucie, Matláková Marie, Bočková Karin, Ježíšková Simona, Volná Tereza, Šmulíková Karolína.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek