Starší žáci porazili Český Těšín

V sobotu 10.09.2022 odehráli st. žáci domácí mistrovské utkání proti celku z Českého Těšína. První poločas, ve kterém se zrodily dvě gólové šance na každé straně, skončil 0:0. Ve druhé půli začali padat góly a utkání skončilo výhrou Orlové 3:2.
Branky: 3 Pecha
Trenér: Jan Hanusek

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek