Přípravky již také válí fotbal v letošní ligové sezóně

Starší přípravka kluci
MSK ORLOVÁ-SK DĚTMAROVICE 13:4(6:0)
Branky Orlové: Vrobel D.6x,Sendžo P.5x,Matušík A.1,Pecha N.
Pohodové vítězství v derby proti Dětmarovicím jsme toho soupeři především v prvním poločase nedovolili mnoho. Konečný stav se nakonec zastavil na 13:4. V dalším utkání hrají 6.9.2022 ve Věřnovicích, doma je pak opět uvidíme 8.9.2022 proti Doubravě.
Sestava starší přípravky MSK Orlová:
ČERTÍK-ČMIEL-MATUŠÍK-ŠEVČÍK-JAROŠ-SENDŽO-PRIBULA-VROBEL-PECHA-BOČEK-MUSIOL.
Trenér: Macháček.
 
Mladší přípravka kluci
MSK ORLOVÁ-DOLNÍ LUTYNĚ 25:3(13:2)
Branky Orlové:Mokráš 15x,Suchna 3,Pecha O.2x,Klupa 2,Trzskalik 1,Bošanský 1,Přívara 1.
Naprosto přesvědčivé vítězství mladší přípravky nad Dolní Lutyni řídil především Šimon Mokráš, který nastřílel soupeři 15 branek. Postupem času se přidali i další kluci a výsledkem tak bylo vysoké vítězství 25:3. V dalším kole jedou kluci bojovat k těžkému soupeři na MFK Havířov.
Sestava mladší přípravky Orlové:
Beliančín-Bošanský-Bezecký-Diro-Keppert-Klupa-Koždoň-Mokráš-Přívara-Sahiti-Suchna-Ševčík-Trzskalík-Tutko-Pecha O.
Trenéři: Schimke, R.Neuvald.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek