Nejmenší holky poprvé vyběhly na ligový trávník

Starší přípravka dívky odehrály historicky první mistrovské zápasy, když se v prvním kole utkaly s Frýdkem-Místkem a Krnovem. Úvodní kolo bylo pro holky velmi náročné, kdy především získávaly nové zkušenosti, které budou potřebovat do dalších zápasů. Bohužel výsledky nehrají pro nás, ale radost ze hry je k nezaplacení.
Orlová : Frýdek Místek 2:14
Orlová : Krnov 8:9
Děkujeme rodičům za podporu
Trenéři: Palová a Podstawková

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek