Juniorky rozdrtily Hlubinu 17:2

Druhé kolo své soutěže odehrály naše juniorky doma s nováčkem dívčí kopané FK Hlubina, pro které to byl první soutěžní zápas.

V zápase to bylo vidět a naše holky nedaly soupeřkám žádnou šanci. Hned od začátku zápasu se tlačily dopředu, měly balón na noze, Hlubině moc nedovolily a v podstatě je k ničemu nepustily. Holky hrály fotbal a šlo to vidět i na výsledku. První poločas skončil 10:1 a tak holky mohly v poklidu dohrát i druhý poločas. Naše holky byly suverénně lepší, některé akce byly opravdu fotbalové a muselo potěšit všechny příznivce fotbalu. Soupeř teprve začíná s fotbalem a proto je důležité tento výsledek potvrdit výhrou v příštím zápase v sobotu 17.09.2022 v Karviné.

STŘELKYNĚ: 5x Borsiczká, 4x Matušková, 4x Ševčíková, 2x Bartošová, Škapová, Boušková – Vacková, Mašová