Juniorky rozdrtily Hlubinu 17:2

Druhé kolo své soutěže odehrály naše juniorky doma s nováčkem dívčí kopané FK Hlubina, pro které to byl první soutěžní zápas.

V zápase to bylo vidět a naše holky nedaly soupeřkám žádnou šanci. Hned od začátku zápasu se tlačily dopředu, měly balón na noze, Hlubině moc nedovolily a v podstatě je k ničemu nepustily. Holky hrály fotbal a šlo to vidět i na výsledku. První poločas skončil 10:1 a tak holky mohly v poklidu dohrát i druhý poločas. Naše holky byly suverénně lepší, některé akce byly opravdu fotbalové a muselo potěšit všechny příznivce fotbalu. Soupeř teprve začíná s fotbalem a proto je důležité tento výsledek potvrdit výhrou v příštím zápase v sobotu 17.09.2022 v Karviné.

STŘELKYNĚ: 5x Borsiczká, 4x Matušková, 4x Ševčíková, 2x Bartošová, Škapová, Boušková – Vacková, Mašová

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek