Juniorky rozdrtily Hlubinu 17:2

Druhé kolo své soutěže odehrály naše juniorky doma s nováčkem dívčí kopané FK Hlubina, pro které to byl první soutěžní zápas.

V zápase to bylo vidět a naše holky nedaly soupeřkám žádnou šanci. Hned od začátku zápasu se tlačily dopředu, měly balón na noze, Hlubině moc nedovolily a v podstatě je k ničemu nepustily. Holky hrály fotbal a šlo to vidět i na výsledku. První poločas skončil 10:1 a tak holky mohly v poklidu dohrát i druhý poločas. Naše holky byly suverénně lepší, některé akce byly opravdu fotbalové a muselo potěšit všechny příznivce fotbalu. Soupeř teprve začíná s fotbalem a proto je důležité tento výsledek potvrdit výhrou v příštím zápase v sobotu 17.09.2022 v Karviné.

STŘELKYNĚ: 5x Borsiczká, 4x Matušková, 4x Ševčíková, 2x Bartošová, Škapová, Boušková – Vacková, Mašová

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek