FK Český Těšín vs. ŽENY 1:0

K prvnímu zápasu soutěžního ročníku 2022/2023 Moravskoslezské divize žen skupiny A nastoupily v Českém Těšíně. Našemu týmu chyběly některé hráčky základní sestavy, ať z důvodu pracovního vytížení nebo zranění – Bočková, Majkútová, Matláková, Palová, Tylečková.
Trenér měl možnost začlenit do hry mladé pistolnice, které přišly z dorostenek (vůbec poprvé za ženy hrály Borsiczká, Fildánová a Šmulíková). Z Jakartovic náš tým posílila zkušená Jakschová.
Zápas skončil výhrou domácích 1:0, ale naše holky odcházely ze hřiště se vztyčenou hlavou, podaly obětavý výkon, plnily si své úkoly, snažily se, hrály fotbal… Bohužel v 59´ po špatné rozehrávce od naší brány se k míči dostal soupeř a přesnou střelou z 20m se trefil pod dřevno. I když se holky snažily, vyrovnání to nepřineslo. Největší šanci na srovnání jsme měli v 87´, kdy Michenková předvedla krásný fotbalový moment, obešla dvě soupeřky a krásně přihrála Kvasnicové, ta si prvním dotekem sklepla balón do šestnáctky, ale brankářka krásným zákrokem vyrazila na roh.
Byl to vyrovnaný zápas, kde 3 body bral tým, který měl prostě více štěstí. Předvedená hra nových hráček, ale i celého týmu je příslibem do dalších zápasů. Ve druhém kole máme volný los, další zápas nás čeká až 17.09.2022 od 10 hodin ve Veřovicích.
NAŠE SESTAVA: Pipreková Simona, Válková Gabriela, Koláčková Kamila, Borsiczká Nicol, Šmulíková Karolína, Zolmanová Nikola, Michenková Lucie, Kvasnicová Barbora, Volfová Radka, Ježíšková Simona, Volná Tereza, Jakschová Denisa, Fildánová Barbora, Maláčová Drahoslava.

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Celý článek