Dorost v lize dominuje

Jasná dominance našeho dorostu v soutěži pokračuje i nadále. Páté vítězství v řadě vedlo přes Inter Petrovice. Soupeř hodně kousal, dokonce i vedl, ale náš tým předvedl skvělý obrat a dvěma brankami Kuby Motlocha a jednou brankou Honzy Navrátila vyhrál 3:1.
Sestava:
Foltyn,Grochol,Klus,Navrátil,Czaicki,Korta,Slowik,Dzuba,Ciganek,Messina,Motloch, střídali Babečka,Bartoš,Pejchal,Vrobel,Kellner,Dworok,
Trenéři: Matušík, Pejchal
Foto: pan Hera, děkujeme

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek