Starší žáci vs. Frýdlant 0:3

V sobotu 3.9.2022 odehráli starší žáci mistrovské utkání proti celku z Frýdlantu nad Ostravicí. První poločas ve kterém měli více ze hry hráči hostů skončil 0:2. Ve druhé půli se hra vyrovnala avšak řada neproměněných šancí domácích vedla ke konečnému výsledku 0:3 z pohledu domácích borců.
Trenér: Jan Hanusek

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek