Počtvrté za sebou dorost vítězně

Tentokrát odjížděli naši dorostenci do neznáma do Raduně. Domácí dlouho kousali a byli hodně nebezpeční. Jenže Orlovský celek má formu jako hrom. Gól padl v začátku druhého poločasu z kopačky Víti Czaického a v tu chvíli jsme vedli 0:1. Dobrou obrannou hrou jsme ve druhém poločase domácím toho moc nedovolili a odvezli si tři body. V čele tabulky máme tak plný počet 12 bodů. Dalším utkání hrajeme doma 11.9.2022 od 10.30 v derby proti Interu Petrovice, na tento zápas vás co nejsrdečněji zveme.

Trenéři: Matušík, Pejchal
Foto Jiří Hora

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek