Mladší žáci vs. Frýdlant 0:7

Mladší žáci v sobotu 3.9.2022 doma přivítali soupeře z Frýdlantu n.O. Kluci zápas odmakali, ale soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál 0:7. Sestava: Hašek Jirka, Koch Vašek, Strýček Danek, Strbačka Danek, Szabo Tomáš, Baiger Kuba, Chodura Šimon, Vrobel Dominik, Ferko Lukáš, Černý Kuba, Shodly Sebi, Bartoš Kuba
Trenér: Tomáš Stankuš

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek