Mladší přípravka na turnaji v Petřvaldě

V neděli 04.09.2022 dopoledne se zúčastnila mladší přípravka turnaje v Petřvaldě. Za účasti týmu Karviné, Baníku Ostrava, Havířova, Albrechtic a Petřvaldu odehráli kluci celkem 5 utkání pro radost bez rozhodčích a výsledků. Všichni si turnaj užili a pomalu se sehrávají do nové sezóny..

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek