Dorost opět naděloval

Dorost hrál potřetí za sebou doma, potřetí za sebou naplno bodoval a upevnil si tak vedení v tabulce soutěže. Do Orlové přijel ambiciózní tým Malých Hoštic, kromě stejných klubových barev tým Hoštic ovšem moc náš tým neprověřil a otázkou bylo jen konečné skoré, které se zastavilo na konečných 8:0. Naši hoši zcela dominovali, padaly pěkné branky a bylo se na co dívat.
Sestava Orlové:
Foltýn-Grochol-Klus-Navratil-Czaicki-Korta-Slowik-Dzuba-Cigánek-Messina-Motloch.
Střídali: Babečka-Bartoš-Tlolka-Vrobel-Kellner-Dworok.
Trenéři: Matušík,Pejchal
Branky: Dzuba 2, Motloch, Korta, Grochol, Bartoš, Cigánek, Slowik.
Foto pan Jiří Hora, děkujeme

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Celý článek