Dorost opět naděloval

Dorost hrál potřetí za sebou doma, potřetí za sebou naplno bodoval a upevnil si tak vedení v tabulce soutěže. Do Orlové přijel ambiciózní tým Malých Hoštic, kromě stejných klubových barev tým Hoštic ovšem moc náš tým neprověřil a otázkou bylo jen konečné skoré, které se zastavilo na konečných 8:0. Naši hoši zcela dominovali, padaly pěkné branky a bylo se na co dívat.
Sestava Orlové:
Foltýn-Grochol-Klus-Navratil-Czaicki-Korta-Slowik-Dzuba-Cigánek-Messina-Motloch.
Střídali: Babečka-Bartoš-Tlolka-Vrobel-Kellner-Dworok.
Trenéři: Matušík,Pejchal
Branky: Dzuba 2, Motloch, Korta, Grochol, Bartoš, Cigánek, Slowik.
Foto pan Jiří Hora, děkujeme

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek