Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů a v posledním kole nám tak k postupu stačí bod. Do Orlové přijel sympatický bojující celek Vlčovic, bohužel tento tým doplatil na jaře na nedostatek hráčů, a tak téměř celé jaro odehrál v deseti lidech. Naši dorostenci, jdoucí za titulem, neměli slitování a tak od prvních minut byly rozdány noty zcela jasně. Nejhezčí branku dal asi ten, od kterého to trenéři čekali nejméně. Ve 36. minutě na polovině stojící Nikolas Groborz si všiml vyběhnutého brankáře hostí, zahrál si na Patrika Schicka a z poloviny hřiště zvýšil pohodlně na 6:0.

Orlová-Vlčovice 12:0(9:0)

Branky: Kadlíček 5, Toman 3, Motloch 2, Groborz 1, Dzuba 1.

Sestava Orlové:
Helebrand-Bartoš-Klus-Navrátil-Toman-Grochol-Kadlíček-Slowik-Dzuba-Motloch-Czaicki.
Střídali:Cigánek-Groborz-Messina-Vrobel-Kellner.
Trenéři:Matušík,Pejchal.

Postupový matchpoint budou mít již tuto neděli 19.6.2022 od 10.30 doma proti Vendryní. Fanděte s námi a přijďte povzbudit naše kluky za jejich cílem šampionů ligy 2021/2022.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek