Bodík pro ženy doma 

Na závěr fotbalové neděle odehrály naše ženy 18 kolo MSDŽ-A s týmem SK Loděnice. Měli jsme co vracet, z hřiště soupeře si holky odvezly porážku 1:4. Zápas začaly větší aktivitou soupeřky, celý první poločas měly více ze hry a Simča Pipreková v naší bráně se rozhodně nenudila. Naštěstí byla ve svých zákrocích jistá a držela bezbrankový stav. Našim holkám chyběla lehkost a dravost, moc to nevypadalo, že by chtěly zápas vyhrát. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale pořád tomu něco chybělo. V 64´ se stala zajímavá situace – soupeřky rozehrávaly aut po našem úmyslném zakopnutí balónu kvůli zranění protihráčky na hřišti. Soupeř ale místo vrácení balónu, přesnou střelou kolem zkoprnělé Simči otevřel skóre. Po upozornění rozhodčího a naší lavičky přišlo ze strany soupeře gesto fair-play a po rozehrání nechaly Lucku Michenkovou projít půlkou hřiště a srovnat. V 74´ dostala naše kapitánka Marie Matláková po faulu zezadu žlutou kartu a v 79´ se nám povedla jediná akce, kdy Dája Maláčová poslala přesnou přihrávkou Lucku k bráně soupeře, která i když byla presována dvěma soupeřkami stačila vystřelit, ale brankářka soupeře předvedla skvělý zákrok. Konečná remíza 1:1 byla pro nás výhra. Po skvělém týmovém výkonu proti Havířovu to holkám dneska nešlo, i když se snažily. Máme týden s tím něco udělat a všichni věříme, že poslední zápas sezóny doma proti Těšínu bude z naší strany daleko lepší.
Přijděte fandi na poslední utkání do našeho areálu 05.06.202 od 15 hod.
Děkujeme panu Jiřímu Horovi za parádní fotky

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek