Nejmladší fotbalisté si užili slunečného počasí

V dalším kole soutěže mladších přípravek jsme dnes doma přivítali FK Bospor Bohumín. Kluci vstoupili do zápasu se zápalem do hry, kdy bylo vidět, že chtějí uhrát pěkný výsledek, nakonec prohráli 11:20. Za snahu a bojovnost jim patří velký díky.
Trenéři: Aleš Neuvald a Robert Schimke

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek