Ženy získaly cenný bod

K 15. kolu MSDŽ-A zajížděly naše ženy na hřiště 3. týmu tabulky Slovanu Ostrava. Od začátku to byl boj z obou stran. Do 3. minut jsme měli dvakrát rohový kop, ale bez brankového zakončení. Soupeř poprvé vystřelil na naši bránu ve 12´po rozehrání přímého kopu – nad. Ve 26´ přišla naše první žlutá karta po ruce Dáji Maláčové a ve 32´ krásný fotbalový moment, kdy rozehrávku soupeřek vystihla Lucka Michenková, která z poloviny hřiště vystřelila na bránu a chyběly milimetry do prvního gólu.
Druhý poločas byl ještě vyrovnanější, naše holky měly pevnou obranu, která soupeřky do ničeho nepostila a naopak naše útočnice podporované zálohou zaměstnávaly obranu soupeře. Slovan ohrožoval naši bránu pouze ze standartních situací a z dálky, ale naši gólmanku Simču Piprekovou tím nijak nepřekvapily. Simča se blýskla skvělým zákrokem v 77´ kdy nádherně kopnutý přímí kop dokázala vyrazit mimo bránu a odražený balón soupeřky poslaly pouze do tyče. A protože nikdo nedokázal své šance proměnit v gól, rozešly se týmy smírně. Pro nás cenný bod.
Všechny holky zaslouží pochvalu za snahu a nasazení. Plnily vše co si před zápasem daly za úkol a některé dohrávaly zraněné. Do zápasu se zapojily všechny holky a každá předvedla poctivý výkon.
Všem holkám děkuji Tomáš Siekiera a Trenér Miloš Široký

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek