ŽENY VÁLÍ

V 16. kole MSDŽ-A přivítaly naše ženy soupeře z Bílovce. Zápas pro nás začal velmi dobře a od začátku jsme měli herní převahu. První velká šance přišla v 5´ kdy jsme přitlačili soupeře u jejich brány a po centru Aleny Tylečkové trefila hlavou Radka Volfová tyč. Ve 14´ jsme opět zatlačili soupeře před jejich bránou, ale střely Lucky Michenkové a Radky gólem neskončily. Pak to byla přehlídka nedotažených šancí, vždy chyběl ten poslední krok. Až ve 44´ pronikající Radku zastavily soupeřky faulem v šestnáctce a nařízený pokutový kop proměnila naše brankářka Simča Pipreková. Poločas skončil 1:0, ale mohlo to být daleko veselejší. V druhém poločase jsme navázali na útočnou hru a soupeře skoro k ničemu nepustili. Ve 48´ Karin Bočková krásnou střelou trefila tyč a v 54´ po kombinaci Simča Ježíšková našla pouze náruč brankářky. Hned z protiútoku zahrozil soupeř, ale naše gólmanka Simča včasným vyběhnutím samostatný průnik soupeřky zastavila. 62´ další únik soupeřky zachránila Terka Volná, která se neuvěřitelným sprintem stihla vrátit a zabránila soupeřce zakončit do odkryté branky. V 63´ zahrozila Karin, která po vynikající akci těsně minula bránu. To jsme už přestali hrát a soupeř převzal hru a zatlačil nás do obrany. Snažili jsme se rychlými brejky ohrozit soupeřovu branku, ale ten byl nebezpečnější. V 90´ dostala Radka ještě žlutou kartu za zakopnutí balónu, ale už se nic nestalo a těsnou výhru jsme udrželi.
Trenéři: Miloš Široký a Tomáš Siekiera