ŽÁKYNĚ BODOVALY

Sobotní odpoledne patřilo dívčímu fotbalu našich nejmladších hráček – žačky. Ty sehrály své neoficiální mistrovské utkání, ve kterém přivítaly soupeřky z Třince. Našem mladší žákyně vyhrály 10:6 po gólech Nitschové, 2x Kleprlíková, 3x Slezáková a 4xMikulová.
Starší žákyně ve svém utkání dominovaly a zvítězily přesvědčivě 8:0, když se prosadila Bartošová, Capinská, 2x Štablová a 4x Adéla Ševčíková.
“Za nás trenéry určitě povedený den. My moc neklademe důraz na výsledek, chceme hlavně, aby to holky bavilo, užívaly si hru a hlavně se nebály hrát s míčem, což se nám dneska v některých situacích dařilo a ty dvě výhry jsou jen odměnou za dobrou a poctivou práci holek v tréninku. Myslím, že nám roste silná budoucnost ženského fotbalu.” Trenér Jiří Pavlát

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek