DOROST útočí na první příčku, ŽÁCI 1:1 na utkání

Bodová vlna našich dorostenců pokračuje. Tentokrát to odnesl Český Těšín. Již od počátku utkání byla vidět převaha Orlové nad soupeřem. Již v 9´ otevřel účet utkání Vítek Czaicki. Když v 19´ proměnil penaltu po faulu na svou osobu Kadlíček skóre se měnilo na 2:0. A hned o dvě minuty později předvedl další svoji parádu Vojta Kadlíček a zvýšil tak ji na 3:0. Ve 28´ žolík trenérů Marek Korta zvýšil již na 4:0. Hosté využili menšího zaváhání naší obrany a v 62´ minutě došlo ke kosmetické úpravě na 4:1. Ovšem v 80´ minutě tentokrát proměnil Kuba Motloch a uzavřel tak konečný stav na 5:1. Náš kanonýr Vojta Kadlíček se dostal do čela střelců krajské soutěže s 26 brankami. V dalším utkání odehraje náš dorost ZÁPAS JARA v přímém souboji o první místo soutěže u vedoucího celku tabulky v Kopřivnice – 21.5.2022, fanděte s námi.
Sestava Orlové:
Helebrand-Bartoš-Klus-Navrátil-Toman-Grochol-Kadlíček-Slowik-Dzuba-Motloch-Czaicki.
Střídali:Korta-Cigánek-Groborz-Messina-Kellner-Kubíček-Bílý.
Trenéři: Ondřej Matušík a František Pejchal.
⚽️Starší žáci po velice bojovném výkonu vyhráli zcela zaslouženě 6:3, když padly dva hattricky. Autoři branek – Denis Bílý a Patrik Pecha.
Sestava:
Fleszas-Babečka-Bílý-Tlolka-Adámek-Slazyk-Pecha-Svatý-Hodes-Pytlík-Bugel-Pospíchal-Stankuš-Vismek-Slavinský.
Trenér: Jan Hanusek
⚽️To mladší žáci neměli prostě svůj den a prohráli 2:4, když orlovské branky vstřelili Teichmann a Kopel.
Sestava:
Fleszas-Stankuš-Čmiel-Chodura-Hodes-Kopel-Pytlík-Teichmann-Slavinský-Strbačka-Svatý-Černý-Šulej.
Trenér: Tomáš Stankuš

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek