Žáci v sobotu padli proti Starému Městu.

Starší žáci
MSK 1:4 Staré Město
V sobotu 16.4. odehráli domácí utkání proti Starému Městu. Zápas od prvních minut byl vyrovnaný, ale v 7. minutě se dostali do vedení hosté. Ve 20. minutě po individuální akci odpověděl na gól hostů a srovnal Enrico Slazyk. Soupeř se ale opět ke konci poločasu dostal do vedení. V druhé půli, měli naši kluci i trochu smůlu, kdy střelou z poza vápna Denis Bílý trefil pouze tyč a o pár minut později z přímého kopu břevno. Poté soupeř přidal branku na 1:3 a v poslední minutě pak ještě soupeř navýšil na 1:4.
Mladší žáci
MSK 2:8 Staré Město
Mladší žáci také v sobotu 16.4. odehráli utkání proti týmu ze Starého Města. Bohužel zápas se našim fotbalistům moc nepovedl. Soupeř nás hlavně předčil v koncovce, která nás dlouhodobě trápí. Hosté vyhráli 8:2. Sestava: Flessas Nikolas, Strbačka Dan, Svatý Honza, Pytlík Marek, Hodes Dominik, Stankuš Vojta, Chodura Šimon, Vismek Vojta a Černý Jakub. Goly za nás vstřelili Stankuš Vojta a Chodura Šimon