Žáci v sobotu padli proti Starému Městu.

Starší žáci
MSK 1:4 Staré Město
V sobotu 16.4. odehráli domácí utkání proti Starému Městu. Zápas od prvních minut byl vyrovnaný, ale v 7. minutě se dostali do vedení hosté. Ve 20. minutě po individuální akci odpověděl na gól hostů a srovnal Enrico Slazyk. Soupeř se ale opět ke konci poločasu dostal do vedení. V druhé půli, měli naši kluci i trochu smůlu, kdy střelou z poza vápna Denis Bílý trefil pouze tyč a o pár minut později z přímého kopu břevno. Poté soupeř přidal branku na 1:3 a v poslední minutě pak ještě soupeř navýšil na 1:4.
Mladší žáci
MSK 2:8 Staré Město
Mladší žáci také v sobotu 16.4. odehráli utkání proti týmu ze Starého Města. Bohužel zápas se našim fotbalistům moc nepovedl. Soupeř nás hlavně předčil v koncovce, která nás dlouhodobě trápí. Hosté vyhráli 8:2. Sestava: Flessas Nikolas, Strbačka Dan, Svatý Honza, Pytlík Marek, Hodes Dominik, Stankuš Vojta, Chodura Šimon, Vismek Vojta a Černý Jakub. Goly za nás vstřelili Stankuš Vojta a Chodura Šimon

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek