Ženy zajížděli do Veřovic.

⚽⚽V Sobotu ženy nastoupily k dalšímu zápasu MSDŽ-A a zajížděly do Veřovic. Za zimního počasí chtěly urvat výhru. Průběh hry tomu i nasvědčoval. Začátek zápasu byl v naší režii, ale ke kýžené brance to nevedlo. Hra se srovnala a navzdory terénu se hrál dobrý fotbal. Naše největší šance prvního poločasu vzešly ze standardních situací. Ve 14′ po faulu na pronikající Karin Bočkovou kopala Lucka Michenková a její přímý kop brankářka soupeře vytěsnila na roh a ve 35′ se obě hráčky vyměnily, ale se stejným výsledkem.
Druhý poločas se vyvíjel stejně. Ale v 54′ po nešťastném odkopu se míč dostal k soupeři který z brejku vlastně stanovil výsledek zápasu. Holky dřely, snažily se, ale zaslouženého gólu jsme se nedočkaly. Nejblíž jsme byli v 84′ ve velkém závaru před bránou soupeře, ale balón jsme do brány nedotlačili.

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek