Ženy zajížděli do Veřovic.

⚽⚽V Sobotu ženy nastoupily k dalšímu zápasu MSDŽ-A a zajížděly do Veřovic. Za zimního počasí chtěly urvat výhru. Průběh hry tomu i nasvědčoval. Začátek zápasu byl v naší režii, ale ke kýžené brance to nevedlo. Hra se srovnala a navzdory terénu se hrál dobrý fotbal. Naše největší šance prvního poločasu vzešly ze standardních situací. Ve 14′ po faulu na pronikající Karin Bočkovou kopala Lucka Michenková a její přímý kop brankářka soupeře vytěsnila na roh a ve 35′ se obě hráčky vyměnily, ale se stejným výsledkem.
Druhý poločas se vyvíjel stejně. Ale v 54′ po nešťastném odkopu se míč dostal k soupeři který z brejku vlastně stanovil výsledek zápasu. Holky dřely, snažily se, ale zaslouženého gólu jsme se nedočkaly. Nejblíž jsme byli v 84′ ve velkém závaru před bránou soupeře, ale balón jsme do brány nedotlačili.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek