St. žáci prohráli ve Frýdlantu nad Ostravicí 8:1

V sobotu 9.4. St. žáci vyrazili k dalšímu mistrovskému utkání do Frýdlantu nad Ostravicí. Zápas se odehrával na velice těžkém terénu, kdy umělou trávu pokrýval sníh, který neustále podobu zápasu přibýval. Po bojovném prvním poločase, jsme bohužel dostávaly góly po individuálních chybách. Na konci poločasu se nám podařilo vstřelit gól, který nám dával alespoň malou naději do druhé půle. V druhé půli, se kluci snažili hrát více do útoku, ale branku se nám už nepodařilo vstřelit, naopak soupeř nás trestal z protiútoku. Frýdlant nad Ostravicí 8:1 MSK (poločas 4:1)

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek