St. žáci prohráli ve Frýdlantu nad Ostravicí 8:1

V sobotu 9.4. St. žáci vyrazili k dalšímu mistrovskému utkání do Frýdlantu nad Ostravicí. Zápas se odehrával na velice těžkém terénu, kdy umělou trávu pokrýval sníh, který neustále podobu zápasu přibýval. Po bojovném prvním poločase, jsme bohužel dostávaly góly po individuálních chybách. Na konci poločasu se nám podařilo vstřelit gól, který nám dával alespoň malou naději do druhé půle. V druhé půli, se kluci snažili hrát více do útoku, ale branku se nám už nepodařilo vstřelit, naopak soupeř nás trestal z protiútoku. Frýdlant nad Ostravicí 8:1 MSK (poločas 4:1)

Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na

Celý článek