Ženský fotbal prožil krásnou a prosluněnou neděli.

Ženský fotbal prožil krásnou a prosluněnou neděli.
Dorostenky od 10 hodin na domácí půdě přivítaly rivalky z Hranic a svého soupeře po vyrovnaném zápase nakonec udolaly 4:3 po hattricku Barče Kvasnicové a proměněné penaltě Niki Zolmanové.
To ženy jely ke svému zápasu do Těšína, kde změřily síly s druhým týmem tabulky. Ve vyrovnaném zápase, kdy v prvním poločase oba celky mohly vsítit po dvou brankách, se rozhodlo ke konci zápasu, po neúspěšné ofsajdové pasti soupeře, kdy krásnou přihrávku Dáji Maláčové za obranu, zužitkovala Radka Volfová a s přehledem rozhodla zápas. Holky těsnou výhru 1:0 už uhlídaly.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek