IV. ročník halového turnaje žen „O pohár starosty města Orlová“

V sobotu 26. 02. 2022 proběhl ve víceúčelové sportovní hale IV. ročník mezinárodního turnaje žen v halovém fotbale O pohár starosty města Orlové. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů z ČR jeden z PL a dva z SK. K vidění byl kvalitní fotbal všech zúčastněných týmů. Nejlépe na tom byl nakonec tým FK Gascontrolu Havířov, který turnaj ovládl, vítězství z III. ročníku obhájil a odvezl si opět na rok putovní pohár pro vítěze. Druhý skončil polský tým KS Starówka Nowy Sącz (PL) a třetí FC Baník Ostrava. Další pořadí: 4. TJ Slovan Ostrava, 5. domácí tým MSK Orlová, 6. FK Frýdek-Místek, 7. FK Slovan Trstená A (SK), 8. FK Bílovec, 9. SK Loděnice a 10. FK Slovan Trstená B (SK). Nejlepší střelkyní turnaje byla Lucie Kotalová s 5 góly, nejlepší hráčka byla Kateřina Waszutová a nejlepší brankářkou byla vyhlášena Klára Kocianová.
⚽Naše děvčata prošly základní skupinou s 5 body a skórem 5:2 po remíze s Frýdkem a Starowkou Nowy Sącz, výhře nad FK Slovanem Trstená B a jedinou prohrou 0:1 s Havířovem, kdy gól jsme dostali 30 sekund před koncem zápasu. Zda budeme nakonec hrát o 5 nebo 7 místo rozhodl zápas s Bílovcem, který jsme vyhráli 2:0 a v našem posledním zápase jsme porazili FK Frýdek-Místek 2:1 a tím získali konečné 5 místo. Za celý turnaj jsme prohrály pouze jeden jediný zápas, a to s pozdějším vítězem turnaje z Havířova, jinak nás neporazil nikdo. Škoda dvou remíz v základní části, i když jedna z nich byla z celkem z Polska, který nakonec skončil na 2 místě. Celkové skóre 9:3 vypovídá o kvalitě našeho týmu. Našimi střelkyněmi byly: 3x Bočková, 2x Michenková, 2x Volná, Kvasnicová, a Ježíšková. Holky předvedly skvělý výkon a za podpory skvělých fanoušků ukázaly svou sílu. Velká gratulace všem hráčkám a také trenérům, kteří dokázali tým skvěle připravit.
⚽Velký dík patří i městu Orlová a MSK Orlová za přípravu a realizaci celého turnaje. Během turnaje přišli holky podpořit i předseda komise pro sport Rady města Orlová pan Pavel Novotný, vedoucí Odboru městských financí a školství Ing. Norbert Muczka, zastupitel města Orlová Ing. Tomáš Kuča, místostarosta pan Miroslav Koláček a starosta města Orlová Mgr. Miroslav Chlubna, který předal týmu FK Gascontrol Havířov putovní pohár pro vítěze turnaje.
Tomáš Siekiera

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek