ML. přípravka na turnaji v Karviné

V sobotu 5.2. se mladší přípravka zúčastnila dalšího zimního halové turnaje tentokrát v hale Kovona Karviná. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů: Karviná, Bohumín, Petřvald, Dolní Lutyně a Dětmarovice. Naši kluci vyhráli první tři utkání celkem suverénně a zbývající dva prohráli minimálním rozdílem. Za trenéry musíme všechny pochválit za předvedené výkony a bojovnost a věřím, že i kluci si turnaj užili..

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek