Poslední zápas podzimní části žen

Poslední zápas podzimní části MSDŽ-A naše ženy zvládly na výbornou. Hrály v Českém Těšíně s druhým celkem soutěže. Od začátku byly hráčky Těšína lepším celkem po fotbalové stránce, ale nasazení a srdíčko ukázaly naše holky lepší.
První poločas jsme hlavně bránili bezgólový stav a někdy až s vypětím všech sil se to povedlo. Navíc v bráně byla opět jistá Simča Pipreková. Hlavně ve 14′ se blískla skvělým zákrokem, kdy po přímém kopu soupeře vytěsnila míč do rohu.
Ve druhém poločase soupeř udeřil v 69′ po krásné fotbalové akci, kterou zakončila přesnou střelou Nytrová. Soupeř se snažil svůj náskok navýšit a holky s vypětím všech sil se tomu snažily zabránit. Vsadili jsme na rychlé brejky a vyplatilo se. Terka Volná krásnou přihrávku vybídla Alču Tylečkovou, za si prohrála s brankářkou a mazácky zakončila do prázdné brány a srovnala na konečných 1:1.
V Bílovci jsme remízou ztratili, ale v Těšíně jsme překvapili a loupili.
Chci toto cestou poděkovat trenérovi a hlavně všem hráčkám, které se na podzim podílely na tom, že přezimujeme na krásném 7. místě s 11 body.

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek