Poslední zápas podzimní části žen

Poslední zápas podzimní části MSDŽ-A naše ženy zvládly na výbornou. Hrály v Českém Těšíně s druhým celkem soutěže. Od začátku byly hráčky Těšína lepším celkem po fotbalové stránce, ale nasazení a srdíčko ukázaly naše holky lepší.
První poločas jsme hlavně bránili bezgólový stav a někdy až s vypětím všech sil se to povedlo. Navíc v bráně byla opět jistá Simča Pipreková. Hlavně ve 14′ se blískla skvělým zákrokem, kdy po přímém kopu soupeře vytěsnila míč do rohu.
Ve druhém poločase soupeř udeřil v 69′ po krásné fotbalové akci, kterou zakončila přesnou střelou Nytrová. Soupeř se snažil svůj náskok navýšit a holky s vypětím všech sil se tomu snažily zabránit. Vsadili jsme na rychlé brejky a vyplatilo se. Terka Volná krásnou přihrávku vybídla Alču Tylečkovou, za si prohrála s brankářkou a mazácky zakončila do prázdné brány a srovnala na konečných 1:1.
V Bílovci jsme remízou ztratili, ale v Těšíně jsme překvapili a loupili.
Chci toto cestou poděkovat trenérovi a hlavně všem hráčkám, které se na podzim podílely na tom, že přezimujeme na krásném 7. místě s 11 body.

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »