Čeladná-Orlová

Naši muži dnes odjeli k dalšímu mistrovskému utkání do Čeladné.poprvé v sezoně jsme šli do utkání z pozice favorita.Od počátku jsme byli jasně lepším týmem a v 20 minutě jsme vedli již 0:2.Po brankách Renty a Jatagandzidise.Když se trefil ve 43 minutě podruhé Renta a zvýšil tak na 0:3 bylo o osudu utkání rozhodnuto.V 56 minutě domácí sice brankou na 1:3 snížili ovšem to bylo z jejich strany vše.Naopak Orlovský tým v dalším průběhu utkání dravým mládím navýšil až na konečných 1:5,když se nejprve v 68 minutě trefil Vojta Kadlíček a upravil tak na 1:4.Poslední slovo měl pak v 77 minutě agilní Zdeněk Zach a uzavřel tak účet utkání na konečných 1:5.To ještě zůstali další šance nevyužité.Další utkání odehrají naši muži v sobotu 6.11.2021 ve 14 hodin doma proti Hlubině,jste na toto utkání co nejsrdečněji zváni.
Čeladná-Orlová 1:5(0:3)
Branky Orlové:Renta 2,Jatagandzidis,Kadlíček,Zach.
Rozhodčí:Viščor-Vidlička-Dvořák
100 diváků
žk:3/2
Sestava Čeladné:
Šráček-Štulík(70.Adamčík)-Valigura-Kocián-Olšovský(79.Šíma)-Hyník-Šebek-Tomančák-Ivánek-Bílý-Kahánek(88.Halabica).Trenér:Dostalík.
Sestava Orlové:
Buček-Buchvaldek-Papuga(77.Jurček)-Nowinski(82Botur)-Kadlíček(74.Hanusek)-Jatagandzidis-Maleňák(74.Derík)-Zach-Renta-Tom Věčorek-Mleziva.Trenéři:Roman Divina,Aleš Věčorek.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek