Loděnice-MSK Orlová

⚽⚽⚽SK LODĚNICE vs. MSK Ženy 4:1 (0:1)
Předposlední 9. kolo MSDŽ-A jsme jeli zahrát do Holasovic, kde má domácí hřiště klub Loděnice.
Jeli jsme si pro tři body, pevně jsme tomu věřili a první poločas nás v tom upevnil. Od úvodního hvizdu holky na soupeře vlítly, hrály fotbal, byly důsledné, dostatečně tvrdé a celkově nebezpečné. Soupeř byl zaskočen a holky ho k ničemu vážnému ani nepustily, a když už se dostal ke střele, v bráně byla Simča, která chytla všechny tři nebezpečné střely. Ve 21´ jsme zúročili tlak, který jsme na soupeře měli. Po naší šanci jsme kopali roh – Lucka Michenková ho rozehrála a Radka Volfová hlavou zavěsila. Bohužel se nám už nepodařilo do konce poločasu náš náskok navýšit, ale do kabin jsme šli s pocitem skvělého výkonu.
Do druhého poločasu ale přišel jiný tým. Na začátku se spustil silný vítr a pršelo s kroupami. Ten vítr odvál holkám formu – najednou nám nic nešlo, nic se nedařilo a kupily se chyby. Vyrovnání přišlo v 54´ po rohovém kopu soupeře – hlavou Ondáčková. V 62´po křídle utekla Hájková, kterou bohužel až v pokutovém území poslala k zemi Majka Matláková a z nařízené penalty faulovaná sama zvýšila na 2:1. Mezi 80´ až 90´ jsme inkasovali hned 2x díky trefám Šrekové. V 82´ opět po rohu a v 88´ po neuvěřitelné chybě střídající Podstawkové.
Konečný výsledek není spravedlivý – první poločas jsme vládli my a druhý soupeř – bohužel soupeř byl daleko efektivnější v zakončení a uměl lépe využít námi nabídnutých šancí.
Branky:
54´ Ondáčková, 62´ Hájková, 82´ a 88´ Šreková – 21´ Volfová

Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na

Celý článek