Orlová-Loko Petrovice

Dorost vs. Loko Petrovice 4:0 (1:0)

Dorostenci Orlové přivítali v nedělím utkání Lokomotivu Petrovice. Po ospalém začátku poprvé zahrozili Petrovice v 15. minutě ovšem se slabou střelou útočníka Petrovic neměl Kuba Helebrand žádné potíže. Pak se zastřeloval kanonýr Kadlíček, sice na první pokus mu to ještě nevyšlo, ovšem jeho druhý pokus už byl úspěšný. V 52. minutě Vojta Kadlíček rozvlnil síť podruhé. Že máme i další skvěle hráče předvedl v 59. minutě Jirka Toman jeho fantastickou střelu brankář hostí skvěle vykryl. V 73. minutě přišla do třetice spolupráce Motloch – Kadlíček a Vojta tak zkompletoval čistý hattrick. Že máme i jiného střelce předvedl o dvě minuty později Denis Bílý (stále ještě žák) a ránou doprostřed branky nedal brankáři hostí vůbec žádnou šanci. A tak si náš dorost v poklidu dokráčel pro povinné vítězství nad Petrovicemi 4:0.

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek