Orlová-Loko Petrovice

Dorost vs. Loko Petrovice 4:0 (1:0)

Dorostenci Orlové přivítali v nedělím utkání Lokomotivu Petrovice. Po ospalém začátku poprvé zahrozili Petrovice v 15. minutě ovšem se slabou střelou útočníka Petrovic neměl Kuba Helebrand žádné potíže. Pak se zastřeloval kanonýr Kadlíček, sice na první pokus mu to ještě nevyšlo, ovšem jeho druhý pokus už byl úspěšný. V 52. minutě Vojta Kadlíček rozvlnil síť podruhé. Že máme i další skvěle hráče předvedl v 59. minutě Jirka Toman jeho fantastickou střelu brankář hostí skvěle vykryl. V 73. minutě přišla do třetice spolupráce Motloch – Kadlíček a Vojta tak zkompletoval čistý hattrick. Že máme i jiného střelce předvedl o dvě minuty později Denis Bílý (stále ještě žák) a ránou doprostřed branky nedal brankáři hostí vůbec žádnou šanci. A tak si náš dorost v poklidu dokráčel pro povinné vítězství nad Petrovicemi 4:0.

Máme mistryni EVROPY

České hokejistky do šestnácti let vystoupaly na pomyslný vrchol Evropy a nechyběla u toho naše hráčka Katka Nogová Finalový zápas ČESKO – MAĎARSKO 4:1 (1:1,

Read More »

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Read More »

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Celý článek