Malé Hoštice-MSK Orlová

⚽⚽⚽Naše dorostenky MSK Orlová v předposledním utkání podzimní části soutěže vyhrály v Malých Hošticích vysoko 0:7. Od počátku jsme ztvrzovali lepšící formu děvčat a postupně jsme dokráčeli k vítězství, které se zrodilo především zdrcujícím závěrem. V posledním kole jedou holky bojovat do Jakartovic.
33-Kvasnicová 0:1
44-vlastní 0:2
47-Válková 0:3
69-Kvasnicová 0:4
74-Kvasnicová 0:5
75-Šmulíková 0:6
78-Lachová 0:7

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek