Loko Petrovice-Orlová

Včera v Petrovicích se zrodil výsledek,který před sezonou a před samotným derby zápase v Petrovicích čekal asi málokdo.Orlová zcela po zásluze svého soupeře rozdrtila a vyhrála 0:5.Od počátku hrál Orlovský tým tak jak potřeboval.Útočil skvěle bránil a nepřipouštěl komplikace.První pokus Renty se ještě neujal ale hned druhá šance Jatagandzidise v 16 minutě končí v sítí domácích a Orlová tak vede 0:1.Do konce poločasu jsme měli několik dalších šancí,leč ani Kadlíčkova ani Rentova nebyla využita.Ve druhém poločase hned v 54 minutě přidal uklidňující branku Renta a bylo to 0:2.Když pak během dvou minut přidal Orlovský tým další dvě branky bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto.Nejprve se v 67 minutě trefil opět Renta na 0:3 aby v 69 minutě zvýšil na 0:4 zkušeně mladý Zach.Šance Kondziolky a Renty brankou neskončila.A takl se ujala až v 87 minutě branka střídajícího Tomáše Věčorka ,který uzavřel brankostroj Orlové na 0:5.V dalším utkání jede Orlovská mašina do Čeladné 30.10.2021-14.30 a my pevně doufáme že i tam odtud přivezeme nějaký ten bodík.Jste srdečně zváni,fanděte s námi.
Rozhodčí:Dytková-Starý-Jurygáček
Delegát:Kubánek
107 diváků
žk:4/3
Sestava Petrovic:
Hošták(17.Siuda)-Gill-Reichl-Zahatlan-Paduch(76.Filípek)-Urban Jan(40.Urban Jakub)-Hanusek-Ostáš-Hoffmann-Ruisl-Ristovský.Trenér:Keler.
Sestava Orlové:
Buček-Buchvaldek-Nowinski-Kadlíček(60.Hanusek)-Jatagandzidis(78.Věčorek T.)-Maleňák(60.Papuga)-Zach-Kondziolka-Mleziva-Renta-Derík(82.Jurček).Trenéři:Roman Divina,Aleš Věčorek.

WINTER LEAGUE U9 jde do finále

Jaro se blíží nejen fotbalistům, ale baseball už také vyhlíží datum, kdy bude moci běhat po venkovním hřišti. Ale ještě předtím naše U9 čeká finálový

Read More »