Loko Petrovice-Orlová

Včera v Petrovicích se zrodil výsledek,který před sezonou a před samotným derby zápase v Petrovicích čekal asi málokdo.Orlová zcela po zásluze svého soupeře rozdrtila a vyhrála 0:5.Od počátku hrál Orlovský tým tak jak potřeboval.Útočil skvěle bránil a nepřipouštěl komplikace.První pokus Renty se ještě neujal ale hned druhá šance Jatagandzidise v 16 minutě končí v sítí domácích a Orlová tak vede 0:1.Do konce poločasu jsme měli několik dalších šancí,leč ani Kadlíčkova ani Rentova nebyla využita.Ve druhém poločase hned v 54 minutě přidal uklidňující branku Renta a bylo to 0:2.Když pak během dvou minut přidal Orlovský tým další dvě branky bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto.Nejprve se v 67 minutě trefil opět Renta na 0:3 aby v 69 minutě zvýšil na 0:4 zkušeně mladý Zach.Šance Kondziolky a Renty brankou neskončila.A takl se ujala až v 87 minutě branka střídajícího Tomáše Věčorka ,který uzavřel brankostroj Orlové na 0:5.V dalším utkání jede Orlovská mašina do Čeladné 30.10.2021-14.30 a my pevně doufáme že i tam odtud přivezeme nějaký ten bodík.Jste srdečně zváni,fanděte s námi.
Rozhodčí:Dytková-Starý-Jurygáček
Delegát:Kubánek
107 diváků
žk:4/3
Sestava Petrovic:
Hošták(17.Siuda)-Gill-Reichl-Zahatlan-Paduch(76.Filípek)-Urban Jan(40.Urban Jakub)-Hanusek-Ostáš-Hoffmann-Ruisl-Ristovský.Trenér:Keler.
Sestava Orlové:
Buček-Buchvaldek-Nowinski-Kadlíček(60.Hanusek)-Jatagandzidis(78.Věčorek T.)-Maleňák(60.Papuga)-Zach-Kondziolka-Mleziva-Renta-Derík(82.Jurček).Trenéři:Roman Divina,Aleš Věčorek.

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek