⚽Naše starší přípravka včera hrála svůj poslední zápas podzimu.⚽

Na poslední zápas podzimu nastoupili proti okresnímu rivalovi Věřnovicím. Po pohodové hře celého týmu starší přípravky jsme porazili soupeře vysoko 19:3(9:0). Branky Orlové vstřelili: 3 Jirka Hašek, 3 Jan Červinka, 3 Patrik Sendžo, 2 Jan Tomanec, 2 Tomáš Szabo, 2 Aleš Matušík, Viktor Oravský, Václav Koch, Radek Timko, Dominik Vrobel.
I naše starší přípravka MSK Orlová stejně tak kolegové z mladší přípravky svou soutěž tabulkově vyhráli, bohužel se hraje na vstřelené branky, tak oba naše týmy postoupily z druhého místa do jarní finálové části soutěže přípravek.

Juniorky JEDOU! Hlučín padl

“Mistrovské utkání jsme odehráli na hlavní trávě, která byla skvěle připravená. Celou přípravu jsme odehráli na umělé trávě a pouze jeden trénink jsme absolvovali na

Celý článek