U9 ve Frýdku Místku na 4. místě

Jeden z posledních turnajů před kvalifikaci na First Cup 2024 mladí baseballisté odehráli na domácím Klasiku F-M. Skupina nám ukázala, že je ještě opravdu hodně na čem pracovat abychom byli hodní kvalifikační karty na vrcholový republikový turnaj v Brně. Prohra s domácími byla především zásluhou děravé obrany. Výkon Šneků šel v průběhu playoff nahoru. I tak jsme v semifinále nestačili na favority z Arrows a o bronz jsme se utkali se Skokany Olomouc. Hra byla velice vyrovnaná a do finiše jsme šli za stavu 6:3. Bohužel jsme neudrželi dostatečnou pozornost a museli jsme v posledním utkání kapitulovat v dohrávce 6:7. Hlavu vzhůru, s chutí na trénink a jdeme stále za svým, a to za dalšími kvalitními utkáními Šneků v této ligové sezoně.
Trenéři: Brožek, Kozák (děkujeme Konvíkům za výpomoc)