Play-off U13 zimní ligy odehrán

V neděli orlovští baseballisté v kategorii U13 odehráli poslední dva zápasy play off proti Cannibals Šumperk. První ze zápasů začal na nadhazovacím kopci Tobiáš Tomica. Soupeři se podařilo se na pálce dařilo a prosazovali se proti naší obranné hře. Abychom zabránili dalším odpalům soupeře nastoupil na nadhazovací kopec ve třetí směně Jakub Ligocký kterému se podařilo útok Šumperku úplně zastavit. Ač se naši pálkaři v útoku snažili dohnat ztrátu, podařilo se jenom zmírnit výsledek a prohráváme 10:6. Ve druhém zápasu nastupujeme jako první v útoku, ze kterého se podaří uhrát pouze jeden bod. Jako startovací nadhazovač se na kopec postavila Sofie Slupská. Naše nadhazovačka nastoupila po dlouhodobé nemoci, a to bylo vidět i na jejím projevu a ani obrana ji nedokázala podržet. Několik drobných chyb, které dokázal soupeř potrestat je příčinou i druhého prohraného zápasu s výsledkem 6:2.
Těmito zápasy končí zimní liga a my se už plně připravujeme na venkovní zápasy.
Trenéři: Křístek, Kajan a Olšanský