Malí Snails už předvádí baseball

Finálový turnaj U9 se odehrál tuto neděli ve Frýdku Místku, kde se sjely týmy z celé oblasti v této kategorii. Dnes je možné říci, že zimní příprava byla jistě k něčemu, jelikož kluci ukázali, že umí předvést krásný baseball. Házení, pálení, chytání a běhání, to vše baseball pro kvalitním hráči vyžaduje a jejich všestrannost byla viděl konečně i mezi orlovskými hráči.
Těsná prohra s domácím favoritem z F-M 1:3 opravdu zamrzela. Útočné vítězství nad Skokany Olomouc 5:4 byla vzpruhou pro malé Snails. Návrat na zem od Opavských Hit v poměru 0:6 trenéři nechtěli komentovat ve směru ve věkovém omezení hráčů. A skvělá tečka za celou zimní ligou v podobě remízy s Arrows Ostrava 3:3. Finální součet bodů za všechny zimní turnaje U9 pro naše Snails znamenala konečnou 4. příčkou, ale kdyby kluci předváděli výkony jako dnes, jsme jistě aspiranti na nevyšší pozice.
Nicméně zimní liga je za námi a my konečně můžeme doslova vletět do pořádného baseballu na travnatá hřiště a myslíme, že letos ta sezóna bude stát za to.
Trenéři: Brožek, Olšanský, Kozák