Rozpačité čtvrtfinále U11

První zápas čtvrtfinále baseballové ligy „Východ“ se uskutečnil v sobotu 2.9.2023 na domácím hřišti MSK Snails Orlová. Neúplné družstvo doplněné o hráče z mladších kategorií se postavilo proti Cannibals Šumperk, který také nebyl v plné síle. Celý dvouhodinový zápas od počátku působil rozpačitě, až nejistě, a to z obou účastníku baseballového klání.
Především práce nadhazovačů byla kamenem úrazu jak na naší straně, tak na straně soupeře. Svoji premiéru na nahazovacím kopci si odbyl Tomas Drummey a bylo vidět, jak nervozita svazuje Tomovi ruce. Moc krásných odpalů jsme neviděli, ale výbornou prací na metách (krádeže met) naši borci dovedli zápas do vítězného konce v poměru 15:14 pro Šneky. První malý krůček směrem s účasti v semifinále jsme zvládli, ovšem již za týden, 9.9.2023, nás čeká odveta a tentokrát v Šumperku. Jen tvrdou tréninkovou přípravou můžeme již v dalším zápase rozhodnout o průběhu čtvrtfinále a vyhnout se třetímu vzájemnému zápasu a zajistit si postup do semifinále.
Trenéři: Křístek, Kajan