Velikonoce s basebalem

Již druhý ročník velikonočního sportování přichystal na pátek 7.4. oddíl baseballu Městského sportovního klubu, kterého se mohli účastnit i děti prvních tříd ZŠ Ke Studánce v rámci projektu ” Tv s baseballem”.A jako tradičně nás zradilo počasí a tak jsme dopoledne strávily tréninkem v tělocvičně. Po obědě přišla chvíle na první předávání odměn. Ve VIP místnosti na zimním stadiónu jsme oceňovali ” Neužitečnější hráče zimní sezóny 2023″. Cenu v podobě basebalové trofeje pálkaře získaly za U 11 Tobias Tomica, za U 10 Jiří Chrástecký, za U 9 Vojtěch Sliwka a za U 7 Eliáš Gavenčiak. V kreativní činnosti děti vyráběly velikonočního nafukovacího kohouta. Všichni jsme si také vychutnali velikonoční svačinku – muffiny od Pavlínky Boturové, mazanec a beránka s kakaem. Soutěžili jsme o drobné ceny a na závěr si děti museli vysloužil sladké balíčky pěknou básnickou nebo písničkou.